آیا حصار الکتریکی خطرناک است؟

آیا حصار الکتریکی خطرناک است؟

یکی از نگرانی‌های اصلی مشتریان ما که با سیستم حصار الکتریکی آشنایی کامل ندارند، این سؤال است که آیا استفاده از حصار الکتریکی که اغلب در محیط‌های خانگی برای جلوگیری از ورود یا خروج غیر مجاز به محیط و همچنین نگهداری دام در یک منطقه مشخص، ایمن است یا خطراتی به همراه دارد؟ بسیاری از آنها حیوانات خانگی یا شاید کودکان خردسال در باغ خود دارند. در حالی که آنها مایل به استفاده از حصار الکتریکی هستند، نگرانی در مورد خطر برق گرفتگی وجود دارد. در اینجا چند سوال متداول وجود دارد که امیدواریم بتواند به شما کمک کند …

حصار (نرده) برقی چگونه کار می کند؟

برای اینکه بفهمید چه چیزی استفاده از حصار الکتریکی را ایمن می کند، دانستن کمی در مورد نحوه عملکرد آن مفید است. اساساً حصار الکتریکی دارای یک دستگاه به نام انرژایزر میباشد که انرژی مورد نیاز را از منبع برق اصلی ساختمان یا یک باتری پشتیبان می گیرد و آن جریان را در فواصل تقریباً یک ثانیه ای از طریق حصار عبور می دهد. نکاتی وجود دارد که باید از آنها آگاه بود، اما، هنگامی که به درستی راه اندازی شود، حصار الکتریکی شما بسته به نیازی که به آن دارید محیط منزل یا باغ ویلا یا محیط نگهداری دام شما را ایمن می‌سازد.

چرا این نوسان یا پالس یک ثانیه ای مهم است؟

دستگاه انرژایزر پالس های ولتاژ بالا را در امتداد حصار می فرستد و این جریان پالسی با شدت کم به حصار اعمال می‌شود.  این ولتاژ ثابت و آمپر بالا است که برق درون پریز را خطرناک می‌کند و دستگاه انرژایزر با تبدیل کردن این ولتاژ و جریان به حالت شوک گونه خطرات ناشی از برق گرفتگی را به صفر می‌رساند اما با اینجاد شوک مانع از دستکاری یا ورود سارق به محیط مورد نظر می‌شود.

 

نمونه هایی از راه اندازی “بد” چیست؟

ما زمان زیادی را صرف صحبت با مشتریان می کنیم و به آنها کمک می کنیم تا تجهیزات مناسب برای نیازهای خود را انتخاب کنند. خرید و نصب یک انرژایزر یا دستگاه قوی برای محیط ها کوچک می‌تواند خطر آفرین باشد و شوک های خطرناکی به انسان یا حیوان منتقل کند. اما برخی ملاحظات ایمنی مهم نیز وجود دارد. برای مثال، توری نباید برای اسب‌ها و پونی‌ها یا بزهای شاخدار استفاده شود، زیرا خطر درهم‌تنیدگی به این معنی است که آنها ممکن است به دام افتاده و نتوانند از ضربه‌های مکرر فرار کنند. به همین دلیل، هرگز نباید سیم خاردار را برق رسانی کنید. همچنین مهم است که از اجرای یک حصار برقی به موازات خطوط برق هوایی خودداری کنید زیرا ممکن است باعث ایجاد ولتاژ بالای خطرناک در خود حصار شود.

چه چیز دیگری را باید در نظر بگیرم؟

ما به بسیاری از سؤالات حصار برقی پاسخ می دهیم و همیشه خوشحالیم که به شما کمک می کنیم، بنابراین اگر سؤالی در مورد راه اندازی نرده برقی خود دارید یا تازه شروع به کار کرده اید، لطفاً با ما تماس بگیرید.

 

09129731998

09113572704

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up